Targi BEAUTY FORUM & SPA
odbędą się za:

7. Targi BEAUTY FORUM & SPA

CORAZ WIĘKSZE, CORAZ LEPSZE!

Zeszłoroczne targi BEAUTY FORUM & SPA i HAIR FORUM organizowane pod jednym dachem w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska, to wydarzenie, które zyskało już rangę największej i najważniejszej w sezonie imprezy dla profesjonalistów.

Każdy, kto spędził z nami wrześniowy weekend, wie, że była to wspaniała okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami, nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, zebrania nowych doświadczeń i zdobycia solidnej porcji wiedzy teoretycznej i praktycznej. Nie zabrakło także emocji i wrażeń podczas fascynujących pokazów i mistrzostw. 

TARGI W LICZBACH

 

  • 16 tysięcy zwiedzających
  • ponad 255 wystawców
  • około 1000 uczestników kongresów, konkursów i mistrzostw
  • 13 500 m2 powierzchni targowej 

STAWIAMY NA WIEDZĘ!

 

Oferta edukacyjna zeszłorocznych targów, obejmująca seminaria i warsztaty praktyczne, spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Bilety na część wykładów zostały wyprzedane w ramach przedsprzedaży. Wiele prelekcji wzbudziło tak duże zainteresowanie, że sale były zajęte do ostatniego miejsca . Wysoki poziom merytoryczny, aktualna tematyka oraz wiedza i doświadczenie naszych prelegentów spotkały się z dużym uznaniem słuchaczy.

 

 

SCENA MEETING POINT

 

To właśnie tu odbywały się rozstrzygnięcia mistrzostw i konkursów, honorowanie laureatów, pokazy i prezentacje firmowe naszych wystawców oraz ceremonia wręczenia nagród w konkursie "wSPAniałe miejsce na mapie urody". Dopingujący swoich faworytów fani oraz profesjonaliści zainteresowani pokazami firmowymi to niezapomniana i niezawodna publiczność sceny MEETING PIONT.

KUNSZT I PRECYZJA DOCENIONE!

 

Podczas 7. Targów BEAUTY FORUM & SPA odbyły się mistrzostwa i konkursy, w których najlepsi z najlepszych walczyli o miejsce na podium. Warto zaznaczyć, że udział w części organizowanych przez nas konkurencji stanowi przepustkę na arenę międzynarodową, gwarantując laureatom I miejsca możliwość uczestniczenia w międzynarodowych finałach podczas targów BEAUTY FORUM w Monachium. 

Mistrzostwa odbywające się podczas targów BEAUTY FORUM & SPA przyciągają specjalistów z różnych dziedzin kosmetyki, pragnących sprawdzić swoje umiejętności i poddać je surowej ocenie fachowych zespołów jurorskich. Nagrodzeni zostają ci, których kunszt, precyzja i profesjonalizm są na najwyższym poziomie.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy jurorom!

6. Polskie Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black & White

 

Polskie Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black & White odbyły się już po raz szósty. Jury w składzie Małgorzata Ekert, Agniszka Ściepura oraz Danuta Kuśmirska wydało następujący werdykt:

1. miejsce – Karolina Paczocha

2. miejsce – Katarzyna Karaś

3. miejsce – Anna Czerwińska

6. Mistrzostwa FacePainting Trophy

 

Tematem przewodnim 6. edycji Mistrzostw Facepainting Trophy był „Hades - Władca mroku”. Twarze, szyje i dekolty modelek i modeli zdobiono tym razem motywami nawiązującymi do tego niezwykłego tematu. Jury w składzie: Marcin Niedzielski, Małgorzata Izabela Wedekind oraz Beata Małachowska wyłoniło zwycięzców:

1. miejsce - Marian Folga

2. miejsce - Justyna Nigbor

3. miejsce - Dominika Braty

 

a także przyznało dwa równoważne wyróżnienia:

Marinie Batyckiej

oraz Dorocie Spaczyńskiej-Pilarz

4. Polskie Mistrzostwa Przedłużania Rzęs

 

Szczególną precyzją i kunsztem musiało wykazać się 10 kandydatek wyłonionych w drodze eliminacji, biorących udział w 4. Polskich Mistrzostwach Przedłużania Rzęs. Pracę uczestników oceniało jury w składzie: Sonia Piwowarska, Ala Rio, Edyta Bogdanowicz i Agnieszka Murdzek. Oto laureaci:

1. miejsce – Katarzyna Śmiech-Stanuch

2. miejsce – Monika Mroczka

3. miejsce – Katarzyna Szelągowska

FINAŁ KONKURSU „WSPANIAŁE MIEJSCE NA MAPIE URODY”

W targową niedzielę odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu wSPAniałe miejsce na mapie urody. Kandydatów oceniało jury w następującym składzie: Aneta Muller (SPA CONSULTING), Wieńczysław Zaczek (EDEN SPA), Arkadiusz Dawidowski (ForSPa), Piotr Rytlewski (PRAPA), Sławomir Nowak (Supernova), Agnieszka Żuralska (Yonelle), Kamila Jadwicka (BEAUTY FORUM)

 

Nagroda Główna  - Kategoria Hotelowe Spa

Za dbałość o szczegóły i najwyższą jakość, a także nieszablonowe rozwiązania architektoniczne.

Sielsko Anielsko Wellness & Spa z Białki Tatrzańskiej

 

 

Nagroda główna - Kategoria Day Spa

Za ciekawą filozofię, dobrze skomponowaną ofertę zabiegową i dbałość o detale.

Oaza Piękna z Białegostoku

 

 

Wyróżnienia

Kategoria Hotelowe Spa

Za unikalną koncepcję i jej wszechstronną realizację, doskonałą obsługę klienta oraz za spójność architektoniczną.

Pałac Mierzęcin wellness & wine resort

 

Za kreatywność, elastyczną ofertę oraz doskonałą atmosferę, która sprzyja relaksowi w zielonym otoczeniu.

Talaria Resort & SPA z Trojanowa


 Artykuły prasowe z minionych edycji BEAUTY FORUM POLSKA