Targi BEAUTY FORUM & SPA
odbędą się 22-23 września, to już za:

8. Targi BEAUTY FORUM & SPA

Profesjonalnie i komfortowo

 

23–24 września 2017 r. w Centrum Targowo-Kongresowym w Warszawie odbyła się 8. edycja targów BEAUTY FORUM & SPA. Dzięki rozdzieleniu duetu BEAUTY FORUM & SPA i Hair Forum Poland, tegoroczna impreza zyskała dodatkową przestrzeń, zapewniając profesjonalistom komfort zwiedzania i dostęp do jeszcze szerszej oferty wystawienniczej.

Targi BEAUTY FORUM & SPA to obowiązkowa pozycja w kalendarzu jesiennych branżowych imprez dla profesjonalistów. Wrześniowy weekend targowy stanowił wspaniałą okazję do zapoznania się z najnowszymi trendami i innowacyjnymi rozwiązaniami, nawiązania ciekawych kontaktów biznesowych, zebrania nowych doświadczeń i zdobycia solidnej porcji wiedzy. Moc emocji i wrażeń zapewniły fascynujące mistrzostwa i konkursy. 

 

TARGI W LICZBACH

ponad 230 wystawców

blisko 12 000 odwiedzających

10 000 mkw. powierzchni wystawienniczej

 

STAWIAMY NA WIEDZĘ!

Przygotowana z uwzględnieniem aktualnych trendów i najświeższych zagadnień oferta edukacyjna Międzynarodowego Kongresu Kosmetycznego IFC spotkała się z ogromnym zainteresowaniem. Bilety na część wykładów zostały wyprzedane już w ramach przedsprzedaży internetowej. Wysoki poziom merytoryczny prelekcji, starannie wyselekcjonowana tematyka oraz imponująca wiedza i doświadczenie naszych wykładowców spotkały się z dużym uznaniem słuchaczy.

 

 

THE MEETING POINT STAGE

It is here that finals of championships and competitions, prize and distinction award ceremonies, shows and company presentations by our exhibitors and the ceremony honoring the laureates of the “wSPAniałe miejsce na mapie urody” (En.: a great place on the map of beauty) took place. 

 

 

KUNSZT I PRECYZJA DOCENIONE!

 

Podczas 8. Targów BEAUTY FORUM & SPA odbyły się mistrzostwa i konkursy, w których najlepsi z najlepszych walczyli o miejsce na podium. Warto zaznaczyć, że udział w części organizowanych przez nas konkurencji stanowi przepustkę na arenę międzynarodową, gwarantując laureatom I miejsca możliwość uczestniczenia w międzynarodowych finałach podczas targów BEAUTY FORUM w Monachium. 

Mistrzostwa odbywające się podczas targów BEAUTY FORUM & SPA przyciągają specjalistów z różnych dziedzin kosmetyki, pragnących sprawdzić swoje umiejętności i poddać je surowej ocenie fachowych zespołów jurorskich. Nagrodzeni zostają ci, których kunszt, precyzja i profesjonalizm są na najwyższym poziomie.

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy jurorom!

7. Polskie Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black & White

Polskie Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black & White odbyły się już po raz siódmy. Jury w składzie Małgorzata Ekert, Paulina Pastuszak oraz Izabela Stelmaszyk następujący werdykt:

1. miejsce – Karolina Paczocha

2. miejsce – Lena Kurach

3. miejsce – Julia Klabuhn

7. Mistrzostwa FacePainting Trophy

Tematem przewodnim 7. edycji Mistrzostw Facepainting Trophy była „Magia Teatru”. Twarze, szyje i dekolty modelek i modeli zdobiono tym razem motywami nawiązującymi do tego niezwykłego tematu. Jury w składzie: Marcin Niedzielski, Małgorzata Izabela Wedekind, Izabela Śmieszek-Dorn oraz Ewa Winiarska wyłoniło zwycięzców:

1. miejsce - Marian Folga

2. miejsce - Justyna Nigbor

3. miejsce - Dominika Braty

5. Polskie Mistrzostwa Przedłużania Rzęs

Szczególną precyzją i kunsztem musiało wykazać się 10 kandydatek wyłonionych w drodze eliminacji, biorących udział w 5. Polskich Mistrzostwach Przedłużania Rzęs. Oto laureatki:

1. miejsce – Emilia Krawczyk

2. miejsce – Monika Mroczka

3. miejsce – Olena Lim

FINAŁ KONKURSU „WSPANIAŁE MIEJSCE NA MAPIE URODY”

W targową niedzielę odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu wSPAniałe miejsce na mapie urody. Kandydatów oceniało jury w następującym składzie: Aneta Muller (SPA CONSULTING), Wieńczysław Zaczek (EDEN SPA), Arkadiusz Dawidowski (ForSPa), Beata Adamczyk (Klinika Urody Feniks) oraz Anna Paczos. 

 

Wyróżnienie Kategoria Beauty Spa

Dotyk Urody Centrum Kosmetyki Estetycznej

 

Wyróżnienie Kategoria Hotelowe spa

Spa & Wellness Hotel Galaxy

 

Nagroda główna – Kategoria Hotelowe spa

Urban Spa w Wellness Hilton Gdańsk

 

Nagroda główna - Kategoria Beauty Spa

Day Spa w Grudziądzu działające w oparciu o franczyzę YASUMI

 Artykuły prasowe z minionych edycji BEAUTY FORUM POLSKA