Targi BEAUTY FORUM & SPA
odbędą się 22-23 września, to już za:
stylizacja paznokci

Nowość na targach BEAUTY FORUM & SPA!

 

NAIL SHOW to nowe miejsce w pełni dedykowane tematowi paznokci – ich pielęgnacji, stylizacji i zdobieniu. To tu, na specjalnie stworzonej scenie w hali wystawienniczej, przedstawiciele wiodących firm z sektora paznokciowego będą mogli zaprezentować aktualne trendy i nowości produktowe w formie oryginalnych pokazów i niezapomnianych show.

Scena NAIL SHOW będzie dostępna dla wszystkich zwiedzających posiadających bilet wstępu na targi. 

Kup bilet online.

Program sceny NAIL show:

 • SOBOTA 22.09

  <span style="color: red; font-weight: bold;"> SOBOTA 22.09

 • 11:10 – 11:55 | Idealne trio – żel, hybryda i nailart

  11:10 – 11:55 | Idealne trio – żel, hybryda i nailart

  Podczas pokazu zostanie zaprezentowana stylizacja, za pośrednictwem trzech utalentowanych instruktorek. Każda z nich wykona część stylizacji, która finalnie zachwyci efektem końcowym ich wspólnej pracy. Instruktorzy podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz pokażą jak w kilku krokach wyczarować piękne zdobienia. Pokaz zostanie wzbogacony wieloma niespodziankami oraz ciekawostkami merytorycznymi od instruktorek. Uatrakcyjniać cały występ będzie nietuzinkowa modelka.

  Matka Polka Hybrydowa Urszula Paśnikowska | Miłośniczka pięknego manicure ze zdobieniami. Właścicielka Salonu stylizacji paznokci oraz centrum szkoleniowego w Białymstoku. Specjalizuje się w metodzie hybrydowej.

   

   

   

   

   

  Daria Deptuła | Instruktor marki Makear. Właścicielka salonu stylizacji paznokci MakeMani oraz Makear Academy w Warszawie. Jestem stylistką z pasją, która w branży od kilku lat dba o swój rozwój. Uczestniczę nieustannie w szkoleniach prowadzonych przez najlepsze Instruktorki w całej Polsce. 

   

   

  Klaudia Gozdek | Stylistka paznokci z 10 letnim stażem, założycielka salonu oraz centrum szkoleniowego Amethyst w Łodzi. Instruktorka marki MakeAR. Moje motto brzmi "wybierz pracę którą kochasz, a nie przepracujesz w życiu ani jednego dnia".

 • 11:55 - 12:10 Linia żelowa, linia hybrydowa oraz linia produktów do Nail art MAKEAR

  11:55 - 12:10 Linia żelowa, linia hybrydowa oraz linia produktów do Nail art MAKEAR

  Marka przedstawi 3 podstawowe filary marki: linia żelowa, linia hybrydowa oraz linia produktów do Nail art. Pokaz poprowadzą: Daria Deptuła MakeMani Warszawa, zdradzi tajniki pracy na systemie żelowym marki, Klaudia Gozdek Amethyst NailSpa zaprezentuje niezwykłe właściwości baz budujących w budyniowych odcieniach. Nailartem oczaruje Urszula Paśnikowska Matka Polka Hybrydowa Białystok.

 • 12:20 – 13:05 Frezarka i budujące bazy - duet idealny do stworzenia perfekcyjnego manicure hybrydowego

  12:20 – 13:05 Frezarka i budujące bazy - duet idealny do stworzenia perfekcyjnego manicure hybrydowego

  Nie każda z nas ma szczęście być posiadaczką idealnej płytki paznokci. Problemem wielu z nas jest łamliwość naturalnych paznokci, nierówność struktury płytki czy jej wyjątkowa cienkość. Nie chcąc zdecydować się na metodę żelową, pozostaje tylko jedna opcja – baza budująca.  Podczas pokazu przedstawimy praktyczne zastosowanie i wykorzystanie wszystkich możliwości baz w nadbudowaniu, wzmacnianiu i wyrównaniu naturalnej płytki. Do tego perfekcyjne opracowywanie „skórek” frezarką, które stworzy duet idealny z doskonale opracowaną bazą płytką paznokcia. 

   

  Marta DziurkowskaMarta Dziurkowska | Instruktor SPN Nails Professional od 2015 roku, szkoleniowiec NaiLac od 2016 r. Wielokrotna laureatka konkursów branżowych, m.in. pierwszych miejsc w Nails Olympic Show 2017 w kategoriach manicure hybrydowy oraz pink & white gel (1 dywizja). Senior master of Competition Nails 2018. Od 2014 roku prowadzi własny salon Mad Studio w Częstochowie. Jest jedną z głównych instruktorek SPN Nails Professional. 

   

   

   

   

  Patrycja Demichowicz | Stylistka paznokci od 2012 roku, instruktor SPN Nails Professional od 2015 roku i szkoleniowiec NaiLac od 2017 r. Pasjonatka metody akrylowej. Jedna z głównych instruktorek SPN Nails Professional i NaiLac. Dystrybutor produktów obu marek we Wrocławiu.

 • 13:05 -13:20 Prezentacja hitów rynkowych SPN NAILS PROFESSIONAL & NAILAC, którym zaufały tysiące osób

  13:05 -13:20 Prezentacja hitów rynkowych SPN NAILS PROFESSIONAL & NAILAC, którym zaufały tysiące osób

  Możliwości hitów rynkowych, którym zaufały tysiące stylistów paznokci w Europie Build Me! i bestsellerowej Bronder Base. Prezentacja nowej gamy Colour Base Collection 2018 marek SPN Nails Professional i NaiLac oraz ekskluzywnej mobilnej frezarki SPN Nails Professional.  

 • 13.30 – 14.30 Poprawna konstrukcja paznokci przedłużonych | Paulina Pastuszak

  13.30 – 14.30 Poprawna konstrukcja paznokci przedłużonych | Paulina Pastuszak

  Skąd wziął się mit, że wystylizowany paznokieć musi być bardzo nadbudowany - a mówiąc potocznie, po prostu gruby? Dlaczego bieg krawędzi bocznej jest tak kluczowy?  I czemu wymodelowanie głębokiej krzywej c pozwala uniknąć inwazyjnego zaciskania? W czasie wykładu zostaną poruszone najważniejsze kwestie dotyczące konstrukcji paznokci żelowych.

   

  Paulina Pastuszak | Instruktor prowadzący kursy na 5 kontynentach, juror, autor 250 artykułów w prasie branżowej, zdobywczyni WorldCup Nail Art w Monachium, Dyrektor ds. merytorycznych Akademii Semilac

 • 14:40 – 15:25 Żel w tubce – szybki i ekonomiczny system stylizacji paznokci

  14:40 – 15:25 Żel w tubce – szybki i ekonomiczny system stylizacji paznokci

  Pokaz, na którym zaprezentowany zostanie najnowszy system stylizacji paznokci, dzięki któremu oszczędza się czas i pieniądze. Dodatkowo podczas pokazu instruktorka z kilkunastoletnim stażem pokaże jak prawidłowo podkładać i docinać formę aby uzyskać idealny kształt salonowego migdała. Odpowiednia aplikacja i specjalna technika piłowania to kolejny punkt tej niezwykle ciekawej prezentacji, na której żadne z pytań o techniczną stronę pracy nie pozostanie bez odpowiedzi.

   

  Ewa Kargetta-SowulEwa Kargetta-Sowul | Główna Instruktor IBD Poland w stopniu Grand Master pełniąca funkcję Dyrektor do spraw Edukacji ibd Poland, II Vice Mistrzyni Polski Nail Art, Sędzia mistrzostw, Redaktor pism branżowych, właścicielka salonu kosmetycznego, centrum szkoleniowego i hurtowni kosmetycznej w Mrągowie.

 • 15:25 – 15:40 IBD CONTROL GEL – produkt nad którym masz pełną kontrolę

  15:25 – 15:40 IBD CONTROL GEL – produkt nad którym masz pełną kontrolę

  IBD prezentuje najnowsze rozwiązanie dla stylistów paznokci -ControlGel, czyli żel w tubce, który daje pełną kontrolę począwszy odekonomicznego dozowania po precyzyjną aplikację. Łącząc w sobienajlepsze cechy metody żelowej z akrylową stanowi produkt idealny.Nie spływa, nie piecze w lampie, nie liftuje, jest elastyczny i wytrzymały.To prawdziwa rewolucja w branży, która na zawsze zmieni obliczewspółczesnej stylizacji paznokci.

 • 15.50 - 16.35 | Manicure kombinowany, niezawodny akryl, zabawa Paint'ami

  15.50 - 16.35 | Manicure kombinowany, niezawodny akryl, zabawa Paint'ami

  Trzy wybitne stylistki i instruktorki zaprezentują trzy techniki, trzy tematy łączące jeden zabieg. Pierwszym z nich będzie przygotowanie płytki paznokcia - manicure kombinowany, oparty na pracy frezarką z omówieniem najnowszych preparatów do paznokci. Drugi to aplikacja klasycznego akrylu na formie i połączenie go z hybrydą i metodą żelową.  Trzeci i ostatni to mix zdobień wykonany za pomocą paint'ów. Widownia zobaczy połączenie różnych technik i preparatów.

  Magdalena Grodzka | Doświadczony instruktor marki SUNFLOWER, juror konkursów Nail Art i szkoleniowiec, kosmetolog, właścicielka sieci salonów kosmetycznych. Paznokcie i stylizacja są jej pasją od ponad 10 lat. Jej specjalizacją w paznokciach jest Żel UV/LED na formie, zdobienia Micro Pinting'u, One Stroke, French na formie, Rosyjski Migdał. Prowadzi szkolenia indywidualne i grupowe.

  Karolina Kurant | Uzdolniony instruktor marki SUNFLOWER, właścicielka salonu stylizacji paznokci „Beauty For You”. Specjalizuje się w metodzie żelowej, manicure hybrydowym oraz manicure kombinowanym. Jej mocną stroną są różnorodne zdobienia, od wszelkiego rodzaju zdobień ręcznych malowanych, przez MicroPainting po One Stroke. Stawia na ciągły rozwój swoich umiejętności i przekazywanie swojej wiedzy. Prowadzi szkolenia indywidualne oraz grupowe.

  Marta Witas | Doświadczona instruktorka i stylistka. Właścicielka dwóch gabinetów stylizacji paznokci i rzęs w Warszawie. Specjalizuje się w Paznokciach konstrukcyjnych, manicure kombinowanym, Nail Art. Od wielu lat zajmuje się szkoleniem przyszłych stylistek rzęs i paznokci. Bierze pod uwagę nie tylko najnowsze trendy i postęp technologiczny, ale również zadowolenie stylistek i ich klientek. Bazując na doświadczeniach ze współpracy z dystrybutorami i instruktorami oraz klientami opracowała program szkoleniowy, który w pełni przygotuje kursantki do zawodu stylisty paznokci.

 • 16:35 - 16:50 Od konstrukcji aż po kolor – bogaty wachlarz produktów marki Sunflower

  16:35 - 16:50 Od konstrukcji aż po kolor – bogaty wachlarz produktów marki Sunflower

  Podczas pokazu zostaną przedstawione linie strukturalne UV - żele konstrukcyjne,  kolorowe HARD, akrylożele i preparaty dodatkowe to tych metod. Nie zabraknie nowej serii lakierów hybrydowych Serii Kasi Cerekwickiej na jesień i zimę oraz nowych kolorów TOP Flakes Galaxy Effect. Omówione zostanie stosowanie nowości -  preparatu Laminat UV do paznokci, który służy do zabezpieczenia naturalnego paznokcia pod spodem.

 • NIEDZIELA 23.09

  <span style="color: red; font-weight: bold;"> NIEDZIELA 23.09

 • 11:10 – 11:55 | Stylistko paznokci! W Twoich rękach jest zdrowie i kondycja płytki klienta. Przyjdź i dowiedz się jak pomóc i nie zaszkodzić.

  11:10 – 11:55 | Stylistko paznokci! W Twoich rękach jest zdrowie i kondycja płytki klienta. Przyjdź i dowiedz się jak pomóc i nie zaszkodzić.

  Podczas pokazu zostanie zaprezentowany innowacyjny sposób podejścia do pielęgnacji paznokci. Instruktorka wykona stylizację metodą, która w żaden sposób nie narusza struktury płytki. Zaprezentowana zostanie aplikacja oraz proces usuwania manicure. Pokaz zostanie wzbogacony dużą dawką wiedzy teoretycznej opartej na aktualnych badaniach z zakresu budowy płytki paznokcia oraz metod jego pielęgnacji. 

   

  Iwona Kiwacka - MajerczykIwona Kiwacka - Majerczyk | Główny Instruktor marki Mistero Milano, właściciel gabinetu kosmetycznego Studio Illusion w Białym Dunajcu.

 • 11:55 – 12:10 Koncepcja NAIL EXPRESS MISTERO MILANO!

  11:55 – 12:10 Koncepcja NAIL EXPRESS MISTERO MILANO!

  KONCEPCJA NAIL EXPRESS – prezentacja NOWOŚCI oraz flagowych produktów, które marka Mistero Milano zaprojektowała z myślą o szybkiej i płynnej pracy w salonie.

 • 12.20 – 13.05 | Zrewolucjonizuj tempo swojej pracy!

  12.20 – 13.05 | Zrewolucjonizuj tempo swojej pracy!

  Każda stylistka paznokci, wie jak ważne jest tempo pracy. A powiedzenie „czas to pieniądz” nigdy nie traci na aktualności, szczególnie, gdy mowa o salonie stylizacji paznokci. Oczywiście trening i doświadczenie pozwalają na coraz sprawniejsze wykonywanie usług, któremu  - co ważne - nie towarzyszy obniżenie ich jakości. Pytanie czy jest coś, co może nam jeszcze pomóc? Okazuj się, że tak! O tym jak zaoszczędzić  cenne minuty opowie podczas pokazu na scenie Nail Show utytułowana stylistka -  Katarzyna Zbroińska. 


  Katarzyna ZbroińskaKatarzyna Zbroińska | Wielokrotna Mistrzyni Polski i Europy, właścicielka salonu La Vie w Gubinie oraz centrum szkoleniowego w Zielonej Górze i Gorzowie Wlkp. Jurorka Mistrzostw Polski, autorka artykułów do pism branżowych, prelegentka kongresów i seminariów dotyczących stylizacji paznokci. W branży paznokciowej od 2005 roku, instruktor z ponad 10 letnim doświadczeniem. 

 • 13:05 – 13:20 Hity INDIGO na nadchodzący sezon!

  13:05 – 13:20 Hity INDIGO na nadchodzący sezon!

  Profesjonaliści Indigo przygotowali ekspercką prezentację, która zrewolucjonizuje schemat, tempo oraz znacznie przyspieszy pracę każdej stylistki.  Przyjdź, zdobądź niezbędną wiedzę, poznaj nowości Indigo, które staną się hitem nadchodzących sezonów. To one oraz wsparcie ekspertów sprawią, że efekty Twojej pracy staną się jeszcze bardziej imponujące!

 • 13:30 – 14:15 | Trwałe przedłużenie paznokcia

  13:30 – 14:15 | Trwałe przedłużenie paznokcia

  Na pokazie zostaną poruszone takie zagadnienia, jak przygotowanie płytki paznokcia metodą Nature Manicure z użyciem wyłącznie narzędzi jednorazowych oraz prawidłowe dopasowanie szablonu do danego rodzaju paznokci.  Prelegent pokaże jak szybko oraz łatwo przedłużyć paznokcie tak aby były mocne i trwałe.

   

  Iwona SemczukIwona Semczuk | Master Edukator Akademii ChiodoPRO. Szkoleniowiec, stylistka oraz konsultantka w zakresie profesjonalnej stylizacji paznokci. Posiada certyfikat MEN uprawniający do wykonywania zawodu stylisty, oraz certyfikaty wielu zagranicznych koncernów. 

   

   

   

   

  Agata WiśniewskaAgata Wiśniewska | Master Edukator Akademii ChiodoPRO . Stylizacją paznokci zajmuję się od 10 lat, na początku było to moją pasją, która stała się moim sposobem na życie i całym światem. Uwielbia tworzyć i rozwijać się w dziedzinie Nail Art, a dzięki współpracy z ChiodoPRO wszystko jest możliwe.

 • 14:15 – 14:30 ChiodoPRO – produkty do profesjonalnej stylizacji paznokci

  14:15 – 14:30 ChiodoPRO – produkty do profesjonalnej stylizacji paznokci

  Na pokazie firmowym ChiodoPRO zostaną zaprezentowane najnowsze kolekcje ChiodoPRO stworzone przy współpracy z Ambasadorką marki Edytą Górniak. Zawierają one cudowne i wyjątkowe kolory, spośród których każda kobieta wybierze swoich ulubieńców. Ponadto przedstawione zostaną nowości, jakie przez ostatni czas wprowadziła marka do swojego asortymentu. 

 • 14.40 - 15.40 Efekt „Natural Look” | Magdalena Majkrzak

  14.40 - 15.40 Efekt „Natural Look” | Magdalena Majkrzak

  Efekt „Natural Look” na paznokciach bije ostatnimi czasy rekordy popularności w mediach społecznościowych, lecz niejednokrotnie bywa tak, ze stylizacje tego typu stają się nudne i bez wyrazu. Na pokazie „Jesienny Natural Look z pazurem” edukator marki Astonishing Nails Polska Magdalena Majkrzak zademonstruje swój sposób na ożywienie tego typu stylizacji ekstrawaganckim zdobieniem w jesiennej odsłonie.

   

  Magdalena MajkrzakMagdalena Majkrzak | Instrukor Astonishing Nails Polska, juror mistrzostw nail art, 3-krotna medalistka mistrzostw modelowania paznokci, najlepszy instruktor roku 2015 i wyróżniony reprezentant Astonishing Nails Polska w 2016 i 2017 r. Prowadzi Centrum Szkoleniowe w Piszu.

BEAUTY FAIRS W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w sposób dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących przechowywania i uzyskiwania dostępu do cookies przy pomocy ustawień przeglądarki lub urządzenia końcowego, z których Państwo korzystacie.. Więcej informacji Zamknij