Targi BEAUTY FORUM & SPA
odbędą się 22-23 września, to już za:

Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego
Black & White

 

Polskie Mistrzostwa Manikiuru Hybrydowego Black & White dla profesjonalistów odbędą się w sobotę 22 września 2018 po raz ósmy!  

Rynek stylizacji paznokci wciąż bardzo prężnie się rozwija. Od kilku lat niekwestionowanym numerem jeden jest lakier hybrydowy – ceniony zarówno przez stylistki, jak i klientki. Aby manikiur hybrydowy zachwycał, musi być wykonany niezwykle starannie i z zachowaniem zasad. Nasz konkurs polega na wykonaniu manikiuru obu dłoni oraz na wykonaniu czarno-białego frencza za pomocą lakieru hybrydowego na obu dłoniach (czarne łożysko, biała końcówka frencz). Czas pracy wynosi 90 minut.

 

Limit miejsc został wyczerpany!

Zarejestruj się na listę rezerwową.

Regulamin mistrzostw

Rejestracja trwa do 17 sierpnia 2018. Liczba miejsc ograniczona.

Jury:

Małgorzata Ekert | Właścicielka EKERT NAILS oraz Salonu Ekert Beauty & Spa, wyłączny dystrybutor CND w Polsce. Od ponad 20 lat ekspert w branży Nail Design.

danuta błotna jury

Danuta Błotna | Stylistka paznokci, szkoleniowiec, złota medalistka mistrzostw świata Nailympia London 2015 w kategorii salon nails. Mistrzyni Polski Nail Design oraz wielokrotna finalistka mistrzostw pink&white. Absolwentka prestiżowej Creative Nail Academy. Edukator marki Essie.

Joanna Bandurska

Joanna Bandurska | laureatka wielu mistrzostw stylizacji paznokci w Polsce, Europie i na świecie. Jej najważniejszymi osiągnięciami w 2018 roku jest zdobycie tytułu II V-ce Mistrzyni Świata, Grand Master, Winner of Winners i Winner of Winners Art. W ciągu niemal czterech lat zdobyła ponad 100 trofeów i medali, m.in. w Las Vegas, Houston, Londynie, Rzymie, Madrycie, Tallinie, Warszawie, Poznaniu i Katowicach. Instruktor Indigo Nails. Na co dzień prowadzi dwa centra szkoleniowe i sprzedażowe w Katowicach oraz Zabrzu.

Dobrosława Lewkiewicz | Główny Instruktor firmy Nails Company. Paznokcie to nie tylko jej ogromna pasja ale również sposób na życie, dzięki czemu może cały czas rozwija swój warsztat pracy. Od kilku lat zajmuje się prowadzeniem szkoleń z zakresu stylizacji paznokci System Gel&Acryl, Nail Design Gel&Acryl oraz Chinese Nail Art. 

Previous Next

Mistrzynie 2017

 

1. miejsce Karolina Paczocha

2. miejsce Lena Kurach

3. miejsce Julia Klabuhn

 

Gratulujemy!