13. Konkurs Młodych Talentów o Puchar Blue Diamond

 

W sobotę 22 września 2018 odbędzie się 13. Konkurs Młodych Talentów o Puchar BLUE DIAMOND. Uczniowie szkół kosmetycznych będą mieli za zadanie wykazać się wiedzą teoretyczną, która zostanie sprawdzona za pomocą testu. Następnie uczestnicy w ciągu 75 minut wykonają makijaże zgodne z tegorocznym tematem:

Comic – Pop art makeup 

 

Zarejestruj się do konkursu

Regulamin konkursu

Oświadczenie uczestnika

Rejestracja trwa do 17 sierpnia 2018. 

 

 

 

Jury:

Krzysztof Nadziejewiec | Makeup Expert/ Export Expert Christian Dior. Od 2005 roku związany z branżą beauty. Ma duże doświadczenie w pracy przy produkcji filmów, reklam, show, sesji zdjęciowych czy pokazów mody. Jego praca to również niewyczerpalne źródło inspiracji, zawsze wykonuje ją bardzo dokładnie, precyzyjnie i kreatywnie. Pasją - są podróże, rysunek, gry wideo oraz andragogika.  

kasia marek

Katarzyna Marek | redaktor naczelna magazynu Make-Up trendy oraz Nails trendy. Absolwentka Wydziału Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, dziennikarz i specjalista public relations, od 2008 - 2011 - odpowiedzialna za marketing w jednym z czołowych tytułów fryzjerskich w Polsce. Konsultant merytoryczny targów fryzjerskich Hair Forum Poland. Od 2008 roku wchodził w skład jury największych mistrzostw fryzjerskich (Matrix Talent, Kreator, Puchar Śląska). W 2010 roku wprowadza na rynek magazyn Makeup- trendy. Od 2011 roku wchodzi w skład jury największych mistrzostw makijażu w Polsce, jest też pomysłodawczynią Projektu Artysta Roku MUT oraz The Makeup Day - Ogólnopolskiego Święta Wizażu. W 2018 wprowadza na rynek nowy magazyn branży paznokciowej - Nails trendy. 

Anna Mucha | Z wykształcenia wizażystka i magister ekonomii. Zwyciężczyni International Master's Award MakeUp 2015 w Monachium. Mistrzyni Polski wizażystów 2015 (Beauty Forum). Dyplomowany Mistrz w zawodzie Wizażysta/Stylista. Pasjonatka makijażu, juror mistrzostw ogólnopolskich. Na co dzień National Product Trainer w Verona Products Professional. Kreatorka makijaży do sesji zdjęciowych, pokazów mody, materiałów edukacyjnych oraz czasopism branżowych. Z branżą beauty związana od wielu lat. Współpracowała m.in. z GOSH Copenhagen, Lumene oraz EyLure. Gościnnie wykładowca w Akademii Makijażu Ewy Filipeckiej w Kielcach. Twórca artykułów o tematyce makijażowej - poradnikowej.

joanna molenda

Joanna Molenda |  Product Menager i Makijażystka włoskiej marki do makijażu Karaja Make-Up oraz polskiej marki IBRA.  Absolwentka Politechniki Rzeszowskiej i Kosmetologii. Swoją przygodę z makijażem rozpoczęła 12 lat temu, pracując dla marki Inglot. Jednak, dopiero praca dla Karaja Make-Up, pozwoliła jej rozwinąć skrzydła. Szkoleniowiec i kreatorka makijaży na pokazach, warsztatach oraz sesjach zdjęciowych.  Prowadzi współpracę handlową z kontrahentami. 

dr n. med. Kamila Padlewska | Prof. nadzw. w WSZKiPZ ‒ specjalista dermatolog drugiego stopnia. Jest ekspertem w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej (wypełniacze, botoks, Sculptra, pilingi, mezoterapia) i laserowej. Obecnie prowadzi prywatną praktykę lekarską (www.oricea.com).

Laureaci 2017

I miejsce - Justyna Bołdyn (Policealna Szkoła Zawodowa Europejskiej Akademii Zdrowia i Urody w Kielcach)

II miejsce - Wiktoria Gajewska (Wyższa Szkoła Inżynierii i Zdrowia)

III miejsce - Patrycja Robakowska (Szkoła Policealna im Prof. Zbigniewa Religi w Olsztynie) Martyna Walczuk (Medyczne Studium Zawodowe im. Władysławy Szoc)

Nagroda publiczności - Martyna Walczuk (Medyczne Studium Zawodowe im. Władysławy Szoc)

GRATULUJEMY!